איך לעצב חתונה או אירוע

אחד השלבים החשובים בארגון חתונה הוא השלב בו מחליטים כיצד לעצב אותה. זה השלב בו יושבים עם מעצב חתונות ובוחרים כיצד לקשט את המקום בו עורכים את האירוע על מנת שיהיה ניתן להעניק לו את האופי הרצוי.

 

עיצוב חתונה הפך במהלך השנים לתעשייה שלמה וכיום מרבית הזוגות משתמשים במעצב הבית של המקום או במעצב חתונות חיצוני אשר יכין את המקום לקראת האירוע. חשוב לציין שיש לא מעט מקומות, בעיקר גני אירועים ומקומות אחרים, למשל כאלה אשר ניתן לערוך בהם חתונה בטבע, שאינם דורשים עיצוב משמעותי ועל כן בני הזוג שומרים על העיצוב המקורי של המקום עם אלמנטים בסיסיים שבעלי המקום מעניקים כחלק מעלות האירוע. במקרים ובמקומות אחרים, זוגות רבים בוחרים באופציה השנייה, קרי שילוב של אלמנטים שונים של עיצוב אשר נוספים על אלו שקיימים במקום.

 

בחלק הבא של המאמר נסביר כיצד בוחרים מומחה בעיצוב אירועים לחתונות, ומה הוא צריך לבחון כשהוא בא לערוך חתונה מעוצבת. בחלק האחרון ניתן מספר המלצות ורעיונות עבור עיצוב חתונה.

 

איך לעצב אירוע, עיצוב חתונות - ליאב קייטרינג

חתונה של יאיר ואלישבע יולי 2016
(צילום: רועי עטרי)

 

 

כיצד בוחרים מומחה בעיצוב אירועים לחתונות

 

כאמור אפשר לשכור את שירותיו של מעצב חתונות בשתי צורות. ראשית, דרך המקום עצמו. מקומות רבים עובדים עם מעצבים, עם זה מעצבים מבית ועם זה מעצבים חיצוניים. ניתן להחליט במקום לחפש מעצב, לבחור ולעבוד איתם. שנית, אפשר לשכור מעצב חיצוני. אז ייתכן מאוד שהעלויות יהיו גבוהות יותר.

 

בכל מקרה כשבוחרים מומחה לצורך עיצוב חתונה, חשוב לראות את תיק העבודות שלו, להכיר את סגנון העיצוב שלו ולהסכים לו. מעבר לכך חשוב שהוא יציג את הרעיון שלו לחתונה על מנת שיהיה ניתן לוודא שהוא אכן מציע סגנון אשר מקובל על האופן בו רוצים לעצב את החתונה.

 

דבר נוסף שצריך לשים לב אליו הוא, שהמעצב מכיר את המקום ויודע כיצד לעצב אותו באופן כזה שגם ישתמש באלמנטים שונים שקיימים בשטח וגם אם הוא מביא אלמנטים חדשים, הרי שהם צריכים להתאים למקום. מן הסתם השילוב של השניים צריכים להתאים לאופי החתונה אשר מעוניינים ליצור.

 

המלצות עבור עיצוב אירועים לחתונה

 

כשמדברים על עיצוב אירועים לחתונה מתייחסים לאלמנטים שונים, החל מעיצוב חופה, עיצוב שולחנות, זרי פרחים, עיצוב כניסה ועוד. בכל אחד מהחלקים שציינו יש אינספור אפשרויות עיצוב. הרעיון הכללי צריך להיות כזה, שכל הפרטים ידעו להתחבר ביחד. כלומר שכל פרט בעיצוב ישתלב היטב עם פרט אחר.

 

ההמלצה היא ליצור כמובן עיצוב שמח אך לא יתר על המידה, כלומר לא להשתמש בצבעים יותר מדי בהירים שכן אז העין תקלוט יותר קרקס של צבעים מאשר צבעים של אירוע כגון חתונה. נקודה נוספת שצריך לזכור, ככל שהעיצוב עדין יותר כך הוא בולט יותר בצורה חיובית ונראה הרבה יותר נעים בעין.

 

 

FacebookTwitterGoogle+שתף
ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים