בחירת צלם לחתונה – ראיון עם חברת RED

בחירת צלם לחתונה היא משימה שיכולה להיות לא פשוטה וכן חשובה מאוד. התמונות ימשיכו ללוות אתכם לאורך הרבה מאוד שנים. את מי כדאי לבחור ומה חשוב לדעת.

ראיון אישי עם צוריה מחברת Red photography.

 

חברת רד הינה חברה אהובה שנכנסת במסגרת הספקים המומלצים שלנו בכל גני האירועים שלנו. אין ספק שהם מקצועיים ועושים עבודה נהדרת שבאה לידי ביטוי בכל אחת ואחת מהתמונות שלהם, אם אתם בשלבי בחירת צלם לחתונה, כדאי לכם להכיר אותם.

 

ספר לי קצת עליכם ואיך התגלגלתם לתחום.

 

בחברת רד 2 שותפים, אני (צוריה) וליעד.

קצת על ליעד – בעבר עבד ליעד, כמהנדס בחברת הייטק גדולה במשך יותר מעשור. כל התקופה שבה ליעד עבד כאיש הייטק, הוא הרגיש שהוא עובד ב"כלוב של זהב". מתקדם ומרוויח טוב אבל לא עושה את מה שהוא באמת אוהב – צילום!  "צילום תמיד הייתה התשוקה הגדולה שלו". עד שלבסוף החליט לצאת ללימודים ולעסוק בתחום.

 קצת אחרת

 

צוריה – "הייתי תמיד חובב אומנות, מוזיקה וקולנוע". בחר ללמוד צילום במחשבה שכך יוכל לשלב את כל התחומים בהם הוא מתעניין.

 

צוריה וליעד הכירו לפני ארבע שנים במסגרת לימודי הצילום במכללת ספיר. לאחר שנוצר קליק טוב ביניהם, החליטו השניים לפתוח עסק בתחום צילום האירועים עם התמקדות בצילום בגני אירועים.

 

למה דווקא צילום אירועים?

 

זה התחיל בצורה נורא בסיסית ופונקציונאלית. היה לנו חשוב להשתלב בשוק העבודה וצילום אירועים הוא סוג הצילום עם הכי הרבה דרישה. אבל מיד התחברנו לתחום! זו הדרך הכי טובה להכיר אנשים, להיות באינטראקציה עם הרבה אנשים ולהוציא את הרגעים הכי יפים שלהם בפריים אחד.

 

מה מייחד אתכם ומאיפה אתם שואבים השראה?

 

אנחנו כל הזמן לומדים ומפתחים את הסגנון שלנו. יכול להיות מצב שתוך כדי עבודה עם הזוג, אנחנו חושבים פתאום על רעיון חדש שיכול להתלבש טוב על הזוג. אנחנו משתפים אותם ברעיון ואם הם מסכימים וזורמים אתנו, המחשבה יוצאת לפועל כבר באירוע שלהם.

 

את רוב ההשראה אני מקבל מספרי אומנות, סרטים ומוזיקה. "אוהב מאוד את איג'קוקו וגם טרנטינו –  יש להם בניית פריימים מטורפת!"

 לתפוס את הרגע

 

כמה זמן מראש אתה ממליץ לסגור עם צלם לחתונה?

 

באופן כללי, למי שמחפש להתחתן בעונה, אני ממליץ בסביבות 3 חודשים לפני לסגור עם צלם לחתונה. יש גם כאלה שסוגרים שנה וחצי לפני. 


איפה ומתי הכי טוב לעשות את צילומי הזוגות ? – ההמלצות שלכם

 

אנחנו אוהבים מאוד לצלם בטבע בעיקר ביערות. הצילום יוצא יפהפה !


מבחינת עונת השנה: בחורף, השמיים יותר יפים יש עננים והתמונות יוצאות הרבה יותר מעניינות.

השעה הטובה ביותר: ממש לפני השקיעה. זוהי השעה האהובה עלינו עם האור הכי יפה.

 דקה לפני השקיע

 

מה הקושי הכי גדול שלך כצלם בצילום הזוגות?

 

אף אחד לא נולד עם מצלמה מול הפנים וקשה לזוג להשתחרר. 

 

ההתחלה בדרך כלל יותר קשה. כשמגיעים לבית/מלון יש מבוכה שמהולה בהתרגשות. 

בדרך כלל המתח נעלם כשמגיעים לגן האירועים ומתחילה קבלת הפנים.

 

אנחנו ממש מנסים להנחות את הזוגות שלנו כך שיתנהגו באופן טבעי ויעשו כאילו אנחנו לא שם, אבל זה לא באמת ככה כי אנחנו שם…. דווקא כשמתביישים, אנו מצליחים לתפוס את הרגעים היפים האלה. יוצא משהו מתוק שאי אפשר לביים, משהו שהוא באמת הם עצמם ואחד בתוך השני.

 

מה מנחה אותך כצלם?

 

לחוש את הרגע – זה משפט של סרט שראיתי ותפס אותי, "חייו הסודיים של וולטר מיטי" .יש סצנה אחת שצלם עומד מוסווה בשטח וממתין הרבה מאוד זמן בלי תזוזה לנמר הרים שיגיע בכדי לצלם אותו. כשסוף סוף הנמר הגיע, הצלם מסתכל ולא מצלם. כששואלים אותו למה, הוא עונה: "כי אני רוצה לחוות את הרגע".  אנחנו כצלמים תמיד מנסים להיות שם באותו הרגע, להרגיש ולספוג את האווירה המדהימה הזו, להתרגש ואז לצלם. אנחנו מתרגשים יחד עם הזוגות והרגש הזה בא לידי ביטוי בתמונות שלנו.

 צילום חורף

 

איזה המלצה היית נותן לזוגות כשהם בוחרים צלם?

 

ללכת עם הלב ועם מה שאתם אוהבים.


המחירים מאוד מגבילים ואתם צריכים לדעת לא להתפשר על מה שבאמת טוב לכם, בדיוק כפי שאינכם מתפשרים בבחירת גני אירועים או בבחירת האוכל של החתונה.


בסופו של דבר, התמונות זה מה שנשאר מהאירוע עצמו, אף אחד לא חוזר לדיג'יי, לגן האירועים, או למאפרת כדי להיזכר באירוע, אנשים חוזרים לתמונות והן צריכות להעביר את החוויה בצורה הטובה ביותר.

 

טיפ ממך לזוג ביום חתונתם

 

להיות כמה שיותר רגועים ולקחת את היום הזה בכיף .
להקשיב לאנשי המקצוע שלכם. לא סתם בחרתם אותנו.

 

 

 חיות מחמד בחתונה

 

טווח מחירים:

צוריה וליעד –

5500 ש"ח לצלם אחד (מתאים לאירוע של עד 150 איש)

 

8500 ש"ח לשני צלמים.

המחיר כולל אלבומים.

 

אנחנו מאוד התחברנו להמלצה המקסימה של הצוות. ללכת עם הלב בכל הקשור לחתונה שלכם,  החל מבחירת גן האירועים ועד הפרטים הקטנים ביותר. הבחירות הנכונות שתעשו יהפכו את החתונה שלכם לאירוע בלתי נשכח המייחד רק אתכם.

 

טיפ מאיתנו לבחירת צלם לחתונה: כשבוחרים צלם לחתונה שמתקיימת בגן אירועים, חשוב שהוא יהיה בעל ניסיון בתחום האירועים ובעיקר בעל ניסיון בצילומי חוץ. האווירה והתאורה בגני אירועים שונות מאוד מאלה שבאולמות.

 

עוד תמונות –

זוית של שמש זווית קצת אחרתצילום חורף 

FacebookTwitterGoogle+שתף
ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים