חתונה בירושלים – כל הדברים שצריך לחשוב עליהם

בזמן זוגות צעירים מבקשים לערוך את החתונה שלהם בגני אירועים שונים ברחבי הארץ, מחוץ למקומות מיושבים, למשל בשרון או בשפלה, הרי שיש לא מעט זוגות ישראלים וכן יהודיים מרחבי העולם, אשר בוחרים לערוך חתונה בירושלים, עיר הבירה של ישראל.

 

אפשר להבין מדוע ישראלים רבים בוחרים לערוך האירוע בירושלים, הרי לעיר יש משמעות וחשיבות עצומה, לא רק כעיר בירה, אלא כעיר בעלת משמעות היסטורית ודתית לעם היהודי מזה למעלה מ-3000 שנה. צעירים רבים, בוודאי צעירים מאמינים, בוחרים לערוך בה את האירוע כאות וסמל לקדושת העיר, לכך יש להוסיף את העובדה שרבים מהם בוחרים להגיע אל הכותל המערבי לפני ואחרי החתונה בשביל להתפלל. לכן לא רק זוגות ישראלים בוחרים לחפש גני אירועים בירושלים בשביל לערוך את האירועים בעיר, אלא זוגות יהודים מכל העולם, בוחרים לעשות כך.

 

אך עצם העובדה שמדובר במטרופולין הגדול בישראל ובוודאי העמוס ביותר במדינה, הרי שיש לא מעט דברים שצריך להתייחס אליהם כשרוצים לארגן חתונה בירושלים. בחלק הבא של המאמר אנחנו נתייחס לשורה של נקודות שיכולות להשפיע על עצם הבחירה ויש להתייחס עליהן, במידה ומחליטים לערוך חתונה בעיר.

 

חתונה בירושלים - גן אירועים עין יעל בירושלים | ליאב קייטרינג ואירועים

 

 

נקודות להתייחסות כשמחליטים לערוך חתונה בירושלים

 

הנקודה הראשונה שצריך להתייחס היא שאלת המועד. ירושלים זו עיר שכמעט כל יום מתרחש בה אירוע, לעיתים קרובות מדובר באירועים בעלי משמעות לאומית ובינלאומית רחבה, מה שאומר, שחלקים מהעיר נחסמים וחלקים אחרים, כתוצאה מכך הופכים פקוקים. אומנם, לא תמיד ניתן להיערך לכך מראש, אך חשוב לשים לב ולבחון את זה, אחרת הזוג עלול למצוא את עצמו במצב, שקהל האורחים לא יכול להגיע לאירוע בצורה חלקה.

 

הנקודה השנייה היא, מזג האוויר. החורף הירושלמי יכול להיות מתעתע, לצד ימים של שמש, צפויים ימים של גשם ואף שלג. לכן חשוב לערוך את האירוע במועד, שאין ציפייה שמזג האוויר יהווה איום או ישפיע בצורה קיצונית. בוודאי אם עורכים את האירוע בגן אירועים פתוח.

 

הנקודה השלישית, מיקום גן האירועים. רצוי לבחור גן אירועים במקום נוח ונגיש בירושלים, מקום שניתן להגיע אליו בקלות ולחנות בו בצורה נוחה. אחרת האורחים עלולים למצוא את עצמם מסתבכים בדרכים לא מוכרות ולא נוחות.

 

הנקודה הרביעית, אופי המקום. כמו שניתן להניח, בירושלים יש לא מעט גני אירועים וכן אולמות אירועים מסוגים שונים, רצוי לבחור גן אירועים שיתאים לאופי האירוע בגודל, בקונספט ובעיצוב.

 

הנקודה החמישית, אם רוצים לשלב באירוע אלמנטים מיוחדים שמתאימים לעיר, ביניהם ביקור בכותל או בבית כנסת מסוים, רצוי לתאם זאת מראש ולוודא שזה אפשרי.

 

 

לסיום, ההחלטה להפוך את האירוע בירושלים יכולה להיות מאוד מעניינת וייחודית, זאת בתנאי שדואגים להכין הכל מראש ולא משאירים דבר ליד המקרה. 

FacebookTwitterGoogle+שתף
ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים