חתונה כפרית ומיוחדת

יותר ויותר זוגות בוחרים שלא לערוך את החתונה שלהם באולמות אירועים או בגני אירועים סטנדרטיים, וכן לא מעט זוגות מוותרים היום על חתונות גדולות ועמוסות באורחים, והם בוחרים לערוך חתונה כפרית, כזו שמשתתפים בה בני משפחה וחברים קרובים בלבד, ובדרך כלל היא נערכת בגן אירועים אינטימי ומיוחד.

 

 

לפני שנסביר כיצד מארגנים חתונה כפרית, חשוב לציין, ניתן למצוא מקומות לעריכת חתונה שכזו במגוון מקומות בישראל, כשלא בהכרח מדובר במקומות אשר נמצאים מחוץ לאזורים מיושבים. כך למשל, ניתן למצוא גן אירועים בירושלים, אשר לא נמצא במרכז העיר כמובן אלא באזורים יותר שקטים ורגועים שלה, שם ניתן ליהנות מאווירה אינטימית ושלווה, שם ניתן לערוך חתונה כפרית בדיוק כמו שרוצים.

 

 

חתונה כפרית, כאמור, זו חתונה אינטימית אשר נערכת בתנאים מיוחדים. בדרך כלל הקונספט שלה הוא משולב, כלומר, העיצוב של המקום הוא כפרי, מה שאומר שהוא יכלול אלמנטים של טבע, ריהוט עץ, פרחים, דברים שמזכירים במהותם כפר, כמו כן, התפריט יהיה מיוחד שכן שהוא יכלול מאכלים מגוונים, מנות עם ירקות ובשרים שונים, לא פעם האירוע ייערך בשעות אחר הצהריים או בשעות השקיעה בשביל לתפוס את השמש כחלק מהתפאורה, והזוג עצמו לא ילבש בגדים מסורתיים של כלה וחתן, אלא בגדים יותר משוחררים. בכלל חתונה כפרית מוגדרת כחתונה יותר משוחררת מזו שנערכת באולם או גן אירועים רגיל.

 

 

 חתונה כפרית ומיוחדת - בוסתן אבו גוש | ליאב קייטרינג

 

כיצד מוצאים גן אירועים עבור חתונה כפרית

 

כאמור, ניתן למצוא גן אירועים בירושלים ובמקומות אחרים אשר בהם ניתן לערוך חתונה כפרית. זה יכול להיות בתוך היישוב עצמו או בשוליים שלו. מה שחשוב הוא, שהמקום יהיה מספיק גדול בשביל להכיל את כמות האורחים המוזמנים אליו, אך מבלי לאבד את האינטימיות שלו, מבלי לאבד את האווירה המיוחדת השוררת במהלך האירוע, מתחילתו עד סופו.

 

בשביל למצוא גן אירועים כפרי, רצוי מאוד לבדוק את העיצוב של הגן ומה ניתן לעשות איתו, כיצד אפשר לשחק עם העיצוב, כך שיתאים לאירוע מצד אחד ומצד שני יתאים לקונספט שהזוג רוצה לייצר. זה נכון גם לגבי היבטים אחרים של האירוע, למשל, הספקים איתם עובדים במקום, החל מהתקליטן, דרך הצלמים, קייטרינג, בר וכדומה.

 

כפי שציינו, אחת הנקודות המהותיות בכל מה שקשור לארגון חתונה כפרית היא, העיצוב של האירוע. בדרך כלל חתונה כפרית משלבת אלמנטים שמזכירים במהות שלהם חיי כפר. למשל, שימוש בריהוט עץ, שימוש בקישוטי וינטאג', שימוש בפרחים וצמחים סולידיים, יש מקומות שאפילו אפשר למצוא אסם ואלמנטים אחרים שמגיעים מעולם החי (למרות שחיות עצמן לא נמצא במקום). אלא יוצרים אווירה קסומה לחתונה רומנטית, אשר יחד עם זה שהמקום עצמו הוא פתוח תחת כיפת השמיים, נותן תחושה שזו לא רק חתונה כפרית אלא זו חתונה שנערכת ממש בטבע. 

 

Country wedding - liav catering & events - Abu Gosh2

 

 

FacebookTwitterGoogle+שתף
ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים