חתונה רומנטית בנוף כפרי של גן אירועים בירושלים

מה כל זוג שעומד להתחתן רוצה, לפחות בכל מה שקשור אל יום החתונה שלו? חתונה רומנטית, אווירה נעימה, אירוע שהאורחים ייהנו ממנו, יזכרו אותו לטובה, אירוע מרגש שכולם ישמחו בו, וכשהם יחזרו הביתה יוכלו לספר לומר לעצמם ולאחרים, שהם היו בחתונה מיוחדת. מכאן והלאה, איך ייראו חיי הנישואין זה תלוי כבר בבני הזוג.

 

אחת הדרכים ליהנות מחתונה כפרית, רומנטית ונעימה, היא על ידי בחירה של גן אירועים מתאים. גן אירועים עם אווירה אינטימית, כפרית, גן אירועים אשר מעוצב בצורה יפה ומספק לנו את כל מה שצריך בשביל לארגן חתונה בלתי נשכחת. לשם כך בדיוק אנחנו יכולים למצוא גני אירועים מיוחדים בירושלים.

 

זוגות רבים בוחרים לערוך את האירוע שלהם בירושלים, בין אם זה נוח להם מסיבות שונות, למשל אם הם מתגוררים באזור או שבני המשפחה שלהם מתגוררים בעיר או בסביבתה, ובין אם זה מסיבות אחרות, זוגות רבים בוחרים לערוך אירוע בירושלים מסיבות דתיות, למשל. בכל מקרה, בעיר ניתן למצוא שורה ארוכה של גני אירועים בהם ניתן לערוך אירוע מיוחד, אינטימי וכפרי.

 

חשוב לומר, אפשר לערוך חתונה רומנטית גם מבלי שתהיה אינטימית, אפשר גם לערוך חתונה רומנטית ומרשימה, גם מבלי שהאירוע יהיה מצומצם או באווירה כפרית, אך כשמשלבים את הדברים ביחד, אירוע בגן אירועים כפרי, אירוע אינטימי וצנוע, אז סביר להניח שאנחנו נוכל ליהנות מאירוע רומנטי ויפה הרבה יותר מאשר באולם אירועים נניח או בגן אירועים שאיננו מייצג ואיננו מכיל את הדברים שציינו.


חתונה רומנטית בנוף כפרי

 

מה זה נוף כפרי וכיצד הוא משתלב בחתונה

כשאנחנו מדברים על גן אירועים בירושלים עם נוף כפרי, אפשר להגדיר זאת כך, מקום אליו אנחנו נכנסים ולא מרגישים שמדובר בעיר ועוד בעיר הגדולה בישראל. אם אנחנו או האורחים שלנו חוצים את פתח השער של הגן, הם יכולים לדמיין שהם נמצאים בעולם אחר, במקום שמזכיר יותר אזור טבע, מקום שכולל עצים, דשא, צמחייה, עיצוב כפרי (הרבה שימוש בעץ, ריהוט עתיק), מקום מרווח ופתוח, וכמובן שהקייטרינג באירוע יהיה עם הקשר לכפר, בין אם זה בשרים על האש ובין אם זה סלטים מיוחדים.

 

על כל זה, אפשר גם להוסיף רבדים נוספים שיוצרים תחושה כפרית, בין אם זה שימוש בצבעים רכים, שימוש במוצרי וינטאג' שונים לעיצוב, ריווח של המקום ועוד. לא פעם זוגות שמתחתנים בוחרים לשלב אפילו מוזיקה שיכולה להתאים יותר לאירוע כפרי, בין אם זה שירי שנות השישים והשבעים ובין אם זו מוזיקה ישראלית רגועה ושלווה.

 

 

בשביל להשלים את המעגל, אם אתם רוצים ליהנות מחתונה רומנטית בניחוח כפרי, תנסו לערוך אותה ביום שישי בצהריים ולא בערב, כך גם תוכלו לעשות אירוע קליל יותר, פחות רשמי וגם תהנו מאור היום. 

FacebookTwitterGoogle+שתף
ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים