כיצד בוחרים קייטרינג בירושלים

אחת השאלות שעומדות בפני כל זוג צעיר שמארגן את אירוע החתונה שלו היא, איזה קייטרינג לבחור לצורך האירוע. יש לא מעט שאלות שכל זוג שואל את עצמו, ויש לא מעט דברים עליהם הוא צריך להתפשר, שכן לא תמיד אפשר למצוא את הקייטרינג שיכול לתת את כל מה שרוצים, ובוודאי שלא תמיד ניתן למצוא קייטרינג שעונה לכל מה שהאורחים יאהבו.

 

נסביר פה בקצרה כיצד אפשר למצוא קייטרינג לאירועים בירושלים שיכול להתאים לחתונות, ולמעשה גם לאירועים מסוגים אחרים, החל ממסיבות יום הולדת, בריתות, בר ובת מצוות, אירועי חברה ועוד.

 

חשוב לומר, ששירותי קייטרינג בירושלים מתחלקים לשניים. יש שירותי קייטרינג שניתן להזמין אותם באופן בלעדי, כלומר בלי קשר למקום בו נערך האירוע. הרי שהחברה מגיעה עם השף וצוות המלצרים, משתמש במטבח במקום בשביל להכין את תפריט האירוע לאורחים. אפשרות שנייה היא, להיעזר בשירותי קייטרינג של אולמות או גני אירועים בירושלים. במקרה כזה, הרי מדובר על שירות קייטרינג ששייך למקום, ואז יכולת הבחירה של הזוג ובכלל של מי שמארגן את האירוע, מצטמצמת לשאלה מה יהיה בתפריט, כמה ואילו מנות יוגשו.

 

כיצד בוחרים קייטרינג בירושלים? בוסתן אבו גוש - ליאב קייטרינג

 

 

כיצד מוצאים קייטרינג בירושלים לחתונה

 

השאלה הראשונה שהזוג צריך לשאול את עצמו היא, איזה סוג אירוע הם מבקשים לערוך ואיזה סוג קייטרינג הם מבקשים שיהיה באירוע. לצד שירותי קייטרינג רגילים, כאלה אשר מציעים את המנות המוכרות של בשר, דגים וסלטים, אנחנו יכולים למצוא שירותי קייטרינג ייחודים, כאלה אשר כוללים תפריטים צמחוניים או טבעונים, בשריים בנוסח ארגנטינאיים, קייטרינג מעדות מסוימות, ועוד שורה של סוגי קייטרינג שמגיעים ממטבחים מגוונים.

 

זוגות רבים בוחרים כיום לערוך אירוע, אשר תפריט הקייטרינג שמוגש בו, איננו רגיל אלא ייחודי וזו בהתאמה לסוג האירוע. לכן אנחנו נמצא למשל, חתונות שנערכות בגני אירועים, סטייל חתונה בטבע, עם קייטרינג שמתאים לאירוע שכזה, זה יכול להיות צמחוני, טבעוני, חלבי ועוד – דוגמא לתפריטים תוכלו לראות בעמוד הזה.

 

השאלה השנייה שזוגות צריכים לשאול את עצמם היא, האם לערוך קייטרינג בופה או הגשה לשולחן. יש חברות שמשלבות, יש חברות שמאפשרות לבחור, ויש חברות שמציעות שירות כזה או אחר. מצד אחד, הרבה יותר נוח שמלצרים מגישים את האוכל לשולחן, מצד שני, כשמדובר בבופה אז כל אחד יכול לקחת כמה שהוא רוצה, וכן האורחים יכולים להסתובב אחד ליד השני, להכיר ולדבר, תוך כדי שהם מניחים אוכל על הצלחות שלהם והולכים לשולחן.

 

השאלה השלישית שכל זוג צריך לשאול את עצמו, כיצד לבנות את התפריט של החתונה, בדרך כלל תפריט כולל מנות פתיחה, מנות ראשונות, עיקריות, קינוחים וסלטים. יש זוגות שבוחרים להוסיף או להוריד מנות, בהתאם לאופי התפריט וסוג האירוע. כן ניתן גם להפתיע את האורחים בצורות שונות, בעזרת מנות שאינן מוכרות להם מאירועים אחרים.

 

 

FacebookTwitterGoogle+שתף
ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים