קייטרינג בירושלים

בעבר, כשזוגות התחתנו, היה די ברור איזה אוכל הם יגישו באירוע שלהם. מרבית חברות הקייטרינג הציעו את אותם תפריטים עם אותן מנות, לא היה משהו מיוחד מדי או שינויים מרחיקי לכת בין תפריט לתפריט. עם השנים כאשר שוק החתונות התפתח ועולם הקייטרינג לאירועים גדל, שלא נדבר על כך שהמטבח הישראלי הפך מורכב וגדול יותר, אנו יכולים לראות יותר ויותר תפריטים מיוחדים עם מגוון מאכלים מסוגים שונים. ככה הגענו למצב בו תפריט של קייטרינג לחתונה בירושלים כמו גם בצפון או במרכז, זהה במרכיביו כמעט כמו לתפריט של מסעדה.

 

 

קייטרינג בוטיק, קייטרינג בירושלים - ליאב קייטרינג

 

 

אם אתם זוג צעיר שעומד בפני חתונה, יש לכם בוודאי אינספור פרטים קטנים וגדולים לסגור לפני היום הגדול, אחד מהפרטים שאתם צריכים לתת את דעתכם עליו הוא התפריט של האירוע, מה בדיוק הוא יכלול, אילו מנות יחולקו ובאיזה שלב באירוע. לכן בתור חברת קייטרינג רצינית אנחנו מבקשים להציע לכם עזרה בעניין. אנחנו מגישים שירותי קייטרינג בירושלים לחתונות ואירועים מזה שנים רבות, וכבר שירתנו זוגות רבים, אנו יודעים כיצד לענות על הצרכים, הן של הזוגות והן של האורחים שלהם, כפי שהזוגות רואים אותם.

 

 

לפני שנציג בפניכם מספר אופציות נציין, ההחלטה באיזה תפריט לבחור לאירוע שלכם, צריכה להתקבל על ידכם על פי שני כללים עיקריים, הכלל הראשון הוא, מה שאתם רוצים שיגישו באירוע שלכם, הכלל השני הוא, הכרה שלכם בכך שייתכן מאוד שהקהל שלכם מצפה לתפריט מסוים, ועד כמה אתם מעוניינים להתחשב בכך. מה הכוונה? אם אתם טבעונים או צמחוניים, קחו בחשבון, שלא כולם כמוכם, אז ייתכן מאוד שהם מצפים למשהו אחר.

 

 

קייטרינג בירושלים – מה אפשר להציע לכם?

התפריט הבסיסי שמוכר לכולנו הוא, תפריט שמכיל מנות פתיחה מרובות, בדלפקים או עם מלצרים שמסתובבים עם מגשים, כאן אנחנו מדברים על תפריט שכולל מנות אוכל ממטבחים שונים, החל מטורטיות מקסיקיות, סושי יפאני, קבבונים, חומוס ועוד. בשולחן יוגשו לאורחים סלטים שונים ואת הארוחה עצמה. זו יכולה להיות הגשה עצמית בבופה או הגשה לשולחן עם מלצרים.

 

התפריט הקלאסי משלב בין תפריט בשרי לאוכל צמחוני, כך שכולם יכולים ליהנות. לצד מנות של עוף או סטייק, אפשר למצוא תוספות שונות כמו תפוחי אדמה, ירקות או אפילו פסטה. הצמחוניים יקבלו פשטידה, פסטה או קישים ללא בשר כמובן. אפשר לציין כשהם עושים את ההזמנה כמה מנות צמחוניות צריך להכין או לחילופין, אפשר לקבוע שחלק מהמנות יהיו צמחוניות ואז כל אחד יוכל לבחור מה הוא מעדיף.

 

בחלק האחרון של הארוחה יוכלו האורחים לבחור בין מנות קינוח שונות, גם כאן תהיה להם בחירה מגוונת בין מספר מנות, ואין לחשוש שמה התפריט הוא דל או לא ממצה.

 

כמו שאפשר להבין, המטבח של 'ליאב – שירותי קייטרינג בירושלים' מציע מגוון רחב של מנות גם מעניינות וגם טעימות, תהיו בטוחים שחלק מהמנות גם מזכירות את המטבח הירושלמי הטיפוסי. 

 

תפריט קייטרינג בשרי - ליאב קייטרינג לאירועים בירושלים

 

אם אתם מחפשים גן אירועים בירושלים או קייטרינג ייחודי לאירוע שלכם,
אנו נשמח לעמוד לשירותכם עם כל הנסיון, המקצועיות, אוזן קשבת וחיוך גדול! 

 

לליאב קייטרינג שיתופי פעולה עם נבחרת ספקים לאירועים בתחום: הצילום מגנטים ומוזיקה לאירועים, אטרקציות מיוחדות, הדפסותעיצוב עוגות ועוד.

 

צרו עימנו קשר עכשיו!

 

ליאב קייטרינג


ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים