קייטרינג בסגנון כפרי

בכל אירוע אליו נוזמן, בוודאי אם מדובר בחתונה, הרי שאחד הדברים הראשונים שנשים לב אליהם זה הקייטרינג, משלב קבלת הפנים ועד הקינוח, אנחנו נבחן מה אנחנו מקבלים, כמה מנות יש, כמה מבחר יש, אנחנו נבחן כל נקודה בקייטרינג, שכן אם נרצה או לא נרצה, זה דבר מהותי וחשוב בכל אירוע, בפרט כשמדובר בחתונה.

 

 

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, זוגות רבים אשר בוחרים להזמין שירותי קייטרינג בסגנון מסוים, תוך התאמה לסגנון האירוע, כך למשל, אם עורכים חתונה כפרית, חתונה בגן אירועים, עם עיצוב כפרי מיוחד ובאווירה אינטימית וצנועה אז הם גם יזמינו קייטרינג בסגנון כפרי, לפחות כפי שזה נתפס על ידם.

 

 

כך הם יוצרים שילוב מושלם בין שירותי הקייטרינג לבין האירוע. אחד מהדברים שהאורחים ישימו לב אליהם. הרי אם הם יזמינו שירות קייטרינג אחר, למשל קייטרינג מודרני, קייטרינג בסגנון יפני נגיד, בזמן שהם עורכים חתונה כפרית, זה לא יתאים, לא יהיה הקשר בין השניים.

 

 

לפני שנסביר מה זה בדיוק קייטרינג בסגנון כפרי וכיצד הוא יכול להשתלב ברעיון של קייטרינג לאירועים ובפרט בכל מה שקשור לקייטרינג לחתונה, חשוב להדגיש הרבה פעמים המקום בו אנחנו עורכים אירוע, מציג בפנינו את שירותי הקייטרינג של המקום ואז תהליך הבחירה הרבה יותר קל לנו. אם לא, אנחנו יכולים כמובן לשכור שירותי קייטרינג חיצוני.

 

קייטרינג בסגנון כפרי, קייטרינג לאירועים עסקיים - ליאב קייטרינג

 

 

מה כולל קייטרינג כפרי

 

קייטרינג בסגנון כפרי, בנוי על כמה רבדים. ראשית, הוא יכלול הרבה מאוד סלטים ואוכל מהצומח באופן כללי. במקרים רבים יהיה זה קייטרינג צמחוני אך לא בהכרח. מה שכן יובלט הקשר לאדמה ולצומח בכלל. לכן נמצא סלטים, ושימוש נרחב בירקות.

 

 

שנית, הוא יכלול קדירות ותבשילים שונים. בין אם זה במסגרת בישול איטי ובין אם זה בצורות אחרות. אפשר למצוא כאן גם שימוש בירקות וגם תבשילי בשר שונים. אין ספק שמדובר באוכל כבד יותר, ומצד שני, ייתכן מאוד שיהיו אלו מנות מאוד מצומצמות ולא גדולות.

 

 

שלוש, אנחנו נמצא שימוש בבשר מיוחד, למרות שכיום יש נטייה ללכת על בישול בסגנון גורמה, כלומר, בשר עדין, בכמות מצומצמת אך בבישול ייחודי.

 

 

ארבע, סביר להניח שאנחנו נמצא בתפריט הרבה דברים מיוחדים שלא נמצא במקומות אחרים, דברים ייחודים לא רק לגן עצמו אלא בכלל לאזור או אפילו ליישוב בו הגן ממוקם. בין אם זה ירקות מיוחדים ובין אם תבשיל מיוחד.

 

 

קייטרינג בסגנון כפרי, נבדל משירותי קייטרינג אחרים, גם בזה שהוא הרבה יותר אינטימי, איכותי ומיוחד. לא מדובר בשירות קייטרינג מוסדי, לא מדובר במנות גדולות, ולא נמצא שם מנות עממיות רגילות. הוא אופייני באירועים פרטיים, ונפוץ באירועי קונספט כשמחפשים קייטרינג לאירועים עסקיים.

 

 

גם אופן הגשה הוא מיוחד במינו, בין אם האוכל מוגש באמצעות מלצרים ובין אם הוא מוגש במזנון. 

FacebookTwitterGoogle+שתף
ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים