נקודות וטיפים מהותיים בבחירת קייטרינג לקראת אירוע

בעבר המונח שירותי קייטרינג היה מיוחס בעיקר לאירועים עסקיים ופרטיים אשר היו נערכים באולמות או גני אירועים. לצידם היו חברות קייטרינג אשר היו מיועדים למטבחים ממוסדים. כיום אנחנו יכולים למצוא מגוון שירותי קייטרינג אשר פונים גם לאירועים עסקיים ופרטיים קטנים יותר, כאלה שנערכים במקום העבודה או בבית.

ליאב קייטרינג, יושבת בירושלים ומציעה קייטרינג לאירועים בירושלים והסביבה לכלל המגזרים, בתפריט מגוון ועשיר מהמטבח החלבי או הבשרי – בניהולו של שף מרדכי מזרחי המומחה קולינרי שלנו.

 

הרעיון של שירותי קייטרינג מחולק, על פי רוב, ל3-4 חלקים, כידוע. בישול האוכל, הגשתו, הזמנה של כלי אוכל, שולחנות וכסאות, או לחילופין, רק בישול של האוכל והבאתו אל המקום בו נערך האירוע, כשעל כל שאר הפרטים כבר המזמינים אחראיים.

 

במסגרת שירותי קייטרינג בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שינוי מעמיק בתחום, שכן, יותר ויותר חברות החלו להתעסק בסוגי מטבחים שונים, והדבר בולט גם בשירותי קייטרינג בירושלים אשר מעניקים שירות לאירועים עסקיים ופרטיים. בין היתר אנחנו יכולים למצוא חברות קייטרינג שמציעים מטבח ים תיכוני, יפאני, אמריקאי, בשרים, איטלקי, ועוד. הרעיון הוא מאוד פשוט, ניתן למצוא מגוון רחב של מטבחי קונספט, כך שהארוחה כולה מתבססת על מטבח  מסוים. כמובן שלצד תפריט זה, אפשר למצוא גם שירותי קייטרינג אשר כוללים מגוון רחב יותר של מאכלים, תפריט מגובש ורחב שמכיל דוגמאות משורה של מטבחים.

 

שולחן כרטיסים מעוצב בבוסתן אבו גוש-באדיבות קרינה הקסומה

שולחן כרטיסים מעוצב בגן האירועים בוסתן אבו גוש – באדיבות קרינה הקסומה

 

נקודות וטיפים מהותיים על שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים ופרטיים

 

מן הסתם, קיים הבדל בין אירועים עסקיים לאירועים פרטיים, ומן הסתם הוא קיים גם בכל הקשור לשירותי קייטרינג. ההבדל הראשון הוא בסוג האורחים, באירועים עסקיים מדובר באנשים מבוגרים בעוד שבאירועים פרטיים מדובר במשפחות עם ילדים, ההבדל השני הוא, שבאירועים עסקיים הרבה יותר מעונבים ורציניים, בדרך כלל, בעוד שבאירועים פרטיים, לרוב ה אירוע קליל יותר, במיוחד אם מדובר באירוע כמו חתונה בצהרי שישי.

 

 קייטרינג לאירועים עיסקיים בירושלים - ליאב

 

כיצד זה בא לידי ביטוי בשירותי קייטרינג?

ובכן באירועים עסקיים, החברה שמארגנת את האירוע תרצה בוודאי להרשים את האורחים ולכן היא תזמין שירותי קייטרינג עם מטבח מיוחד, מטבח שף או גורמה, המנות יהיו מיוחדות ומיועדות לקהל יוקרתי, באירוע פרטי יהיה מגוון רחב שיתאים גם למבוגרים וגם לילדים.

 

דוגמא אחרת, שבאירוע פרטי יהיה בדרך כלל תפריט מעורבב ממספר מקומות בעוד שבאירוע עסקי, ייתכן מאוד שכל האירוע יהיה מבוסס על מטבח מסוים, למשל מטבח יפאני, איטלקי או אחר. הכוונה היא להציע אירוע על פי קונספט מסוים. כך גם אפשר ליהנות ממטבח בסגנון אחד יוקרתי.

 

אנחנו יכולים למצוא מגוון שירותי קייטרינג בירושלים אשר מציעים תפריט גם לאירועים עסקיים וגם לאירועים פרטיים, על פי הצורך. כל מה שעלינו לעשות זה לחפש את התפריט המתאים לנו לאירוע וכן כמובן את החברה שתוכל לספק לנו את השירות הטוב ביותר עם המאכלים הטעימים ביותר, כך שהאורחים שלנו ייהנו ויזכרו את האירוע לטובה. 

FacebookTwitterGoogle+שתף
ליאב - גני אירועים וקייטרינג כשר לאירועים בירושלים • בוסתן אבו גוש • עין יעל • חוות דרך ארץ • טלפון: 02-6732770
 

 

קייטרינג בירושלים גן אירועים בירושלים | חתונה בירושלים | קייטרינג לאירועים | גן אירועים במרכז | חתונות מיוחדות | המלצות | קידום אתרים